fbpx

Sposoby na domowe peelingi Zostaw komentarz

Peelingi stanowią ważny kosmetyk w domowej kosmetyczce, który pozwala usunąć martwy naskórek, odżywia skórę i pobudza krążenie krwi. Drogerie pękają w szwach od różnorodnych propozycji peelingów, które zawierają ciekawe składniki przedstawiane jako innowacyjne w walce ze specyficznymi trudnościami. Coraz powszechniejszy i modny staje się trend powrotu do natury, dlatego kosmetyki częściej zawierają naturalne produkty. Oczywiście można skorzystać z takich gotowych preparatów, ale równie dobrze można przygotować peeling samodzielnie w domu.

Peeling antycellulitowy. Po wypiciu kawy sypanej wystarczy zatrzymać pozostałe fusy i dodać do nich albo odrobinę oliwy z oliwek (która nawilży) albo sok z pomarańczy (która odżywi), a następnie wcierać uzyskaną masę okrężnymi ruchami w ciało. W ten sposób pobudzimy krążenie krwi i pozbędziemy się martwego naskórka,

Peeling do ust. Zwłaszcza zimą nasze usta wymagają szczególnej regeneracji. Idealnym rozwiązaniem jest peeling wykonany z miodu i cukru. Do pojemniczka wystarczy dodać łyżeczkę miodu i dwie łyżeczki cukru, całość wymieszać, a następnie wetrzeć w usta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: