fbpx

Wyraźny świat, to piękniejszy świat. Zostaw komentarz

Zatrważające dane wskazują jak poważny jest problem z widzeniem Polaków. Ponad połowa nosi już okulary korekcyjne. A ile osób nie wie, że ma wadę wzroku lub bagatelizuje problemy z widzeniem.

Pierwsze niepokojące sygnały

Częsta praca przy komputerze, korzystanie ze urządzeń mobilnych, które emitują jasne światło sprawia, że nasze oczy co chwila poddawane są wyzwaniom i przeciążeniom. Nie uciekniemy przed technologią ale musimy również wspierać się zdobyczami medycyny i optyki. Okulary korekcyjne mogą być dla nas ratunkiem przed zmęczeniem oczu, poprawić komfort widzenia.

Okulary do Czytania z Płynną Regulacją Ostrości Dial Vision

Jeśli zauważymy częste łzawienie oczu, przy czytaniu pomagamy sobie mrużeniem, to mamy do czynienia z pierwszymi sygnałami, które powinny nas zmobilizować do wizyty u okulisty. W celu dobrania odpowiednich wartości szkieł korekcyjnych i sprawdzenia czy tylko problem leży w wadzie wzroku, czy jednak pojawiają się problemy natury medycznej, umówmy się do sprawdzonego lekarza okulisty. Po wizycie wykwalifikowany technik optyk, pomoże w interpretacji recepty okularowej i wyborze odpowiednich okularów korekcyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: